Hakkımızda

Ünal Konteyner Kocaeli Gebze Balçık’ta kendi konteyner üretim tesisinde hizmet vermektedir Ünal Konteyner, ihtiyacınıza en uygun konteyner modelini sizin için belirler ve en kısa sürede sizlere teslim eder. Yıllık ortalama 7,500 m2 üretimi ve yıllık ortalama 12 bin m2 üretim kapasitesiyle Türkiye'nin sayılı konteyner firmaları arasındadır.

Firmamız, konteyner ve prefabrik ev imalatını kendi tesislerinde üretmekte olup, kullandığı malzemelerin bir kısmını kendi tesisinde üretmektedir. Yeni hizmet dönemindeki hedefleri arasında tüm konteyner ve prefabrik yapı malzemelerini kendi tesislerinde üretmek vardır.

Firmamız, konteyner ve prefabriklerde kullandığı ürünlerin kalitesine önem göstermektedir. Ürünler piyasa ortalama düzeyi ve yer yer piyasa üstü kalitede ürünleri konteyner ve prefabrik yapılarda kullanmaktadır. Kullanılan ürünlerin büyük kısmı Türk Malı'dır.

Ünal Konteyner, modüler yapı sektöründe alışılagelmişin dışına çıkmayı hedeflemektedir. Daha çevreci, az enerji tüketen, modern ve daha kullanışlı yapıları sizlere sunmak için vizyonunu daha da geliştirmiştir.